top of page

Yönetilen güvenlik çözümleri

Çözümlerimiz

McAfee Endpoint Security

McAfee uç nokta güvenliği ürünleri ile kapsamlı proaktif koruma sağlar.

Gartner’da lider McAfee proaktifuç nokta koruması ile güvende kalın.

McAfee Endpoint Detection & Response

McAfee ENDPOINT ile entegre olarak gelişmiş saldırıları tespit eder ve etkilerini hızlı bir şekilde azaltır.

McAfee Data Loss Prevention

Gelişmiş sınıflandırma yeteneği ile tüm veri çıkış yollarında tam koruma sağlar.

McAfee DLP Uçtan uca veri sızıntısını önler, ortamınızdaki veriyi takip edebilmenizi sağlar.

McAfee Disc Encryption

McAfee Disk Encryption, özellikle kaybolan veya çalınan ekipmanlardan kaynaklanan hassas verilerin kaybını önlemek için bilgisayarlardaki verilerin korunmasına yardımcı olur.

McAfee File & Removable Media Encryption

File and folder encryption, içinde şirket için önemli verileri barındıran dosya ve klasörleri ek olarak da USB depolama cihazları gibi çıkarılabilir aygıtlara şifreleyerek erişim izni olmayan kişilerin denetimsiz ulaşamamasını sağlar.

McAfee SIEM

McAfee SIEM — kuruluşların tehditleri tanımlaması, anlaması ve bunlara yanıt

 vermesi için gereken hızda performans, eyleme dönüştürülebilir aksiyonlar; ayrıca gerçek zamanlı durum farkındalığını arttırırken, regülasyonlar konusunda

uyumluluk sağlayacaktır.

Vulnerability Scanning

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Vulnerability Scanning

Zafiyet taraması, sistemlerdeki zafiyetlerin çeşitli yazılımlar kullanılarak bulunması, tanımlanması, önem sırasına göre düzenlenerek raporlanmasını sağlar.

We Integrate With Your Ecosystem

GTISaaS is a powerful multi-tenant portal that enables our as a partner to manage our customers with just a few clicks. It simplifies and streamlines the day-to-day administration and reduces lead times – creating a better experience for our customer. 

ProActive Management

ProActive Management; serfitikalı ve tecrübeli ekibimiz tarafından, sahip olduğunuz güvenlik sistemlerinin ISO-27001 ve global standartlara uygun olarak periyodik olarak izlenmesi ve yönetilmesini sağlar.

bottom of page